ndz. 19 listopada 2017

Relacje z wyjazdów Erasmus

Information for foreign students

Erasmus - Aktualności

Wyjedź na studia zagraniczne z programem ERASMUS+

Ruszyła rekrutacja na wyjazd w ramach programu ERASMUS+ na semestr zimowy 2017/18 dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Białostockiej.

Aby wziąć udział w wymianie, zapisz się na egzamin z języka angielskiego (poziom B1) lub przedstaw oryginał dokumentu potwierdzającego posiadane kwalifikacje językowe (lista).

Termin egzaminu to 9 marca 2017 r. (godzina 17:00), aula 12B na Wydziale Informatyki.

Zapisy do 8 marca (godzina 12:00) na adres e-mail:  m.opacka@pb.edu.pl. W zgłoszeniu podaj:

• imię i nazwisko,
  • rok studiów,
  • wydział,
  • kierunek/specjalność, numer telefonu,
  • adres e-mail,
  • planowany kraj/kraje docelowe,
  • wyjazd w sem. zimowym lub letnim 2017/2018,
  • czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności: ORZECZENIE TAK/NIE,
  • czy w roku akademickim 2016/2017 pobierałeś/pobierasz stypendium socjalne: SOCJALNE TAK/NIE

Przyjmowanie oryginałów dokumentów potwierdzających kompetencje językowe (tylko na wyjazd w sem. zimowym 2017) do 9 marca w: Biurze ds. Współpracy Międzynarodowej PB, budynek Wydziału Informatyki, ul. Wiejska 45A, p. 2C

Zasady w skrócie:

• wynik egzaminu ważny jest na wyjazd w sem. zimowym i letnim 2017/18
  • rekrutacja dotyczy wyjazdu w semestrze zimowym 2017/18, więc przyjmowane są wyłącznie dokumenty związane z tym terminem
  • na każdym stopniu studiów można wyjechać na 12 miesięcy!
  • stypendyści programu LLP-ERASMUS oraz ERASMUS+ (którzy odbyli studia lub praktyki) w ANKIECIE KANDYDATA wpisują 100%!
  • aby wziąć udział w wymianie, w momencie wyjazdu trzeba być studentem co najmniej drugiego roku studiów I stopnia. W przypadku studiów II stopnia już w pierwszym semestrze może wyjechać absolwent studiów I stopnia PB. Absolwenci studiów I stopnia innych uczelni mogą wyjechać dopiero po zaliczeniu dwóch semestrów w PB.

Więcej informacji na www.bwm.pb.edu.pl lub u wydziałowego koordynatora ds. Erasmus+