ndz. 17 grudnia 2017

Kierunkowe efekty kształcenia

Sylabusy - Leśnictwo

Projekt 2WORK na Zamiejscowym Wydziale Leśnym Politechniki Białostockiej

W dniach 13 i 14 listopada 2017 r. studenci Zamiejscowego Wydziału Leśnego Politechniki Białostockiej odwiedzili Nadleśnictwo Gidle (RDLP w Katowicach) w ramach projektu 2WORK.

Opiekunem wyjazdu była dr Magdalena Greczuk. Tematem warsztatów były maszynowe technologie pozyskiwania drewna. Studenci mieli sposobność przyjrzenia się pracy harwestera i forwardera na powierzchniach zrębowych, a także skorzystania z symulatorów maszynowego pozyskania drewna.

2WORK to kompleksowy projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego „Wiedza – Edukacja – Rozwój” w latach 2017–2020. Projekt uzupełnia ofertę programu kształcenia Politechniki Białostockiej, a jego celem jest podniesienie konkurencyjności absolwentów na rynku pracy dzięki zwiększeniu ich kwalifikacji i kompetencji, w zakresie oczekiwanym przez pracodawców. Bierze w nim udział 245 studentów ośmiu kierunków studiów.

Więcej informacji: http://www.2work.pb.edu.pl/