sob. 29 lipca 2017

Sylabusy - Leśnictwo

IV edycja Białostockiego Testu Informatyków

Szanowni Państwo,

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej zaprasza Wszystkich studentów studiujących informatykę lub pasjonujących się informatyką do wzięcia udziału w IV edycji Białostockiego Testu Informatyków. W tym roku dużo zmian - mamy nowe zasady i nowe nagrody. Pula nagród to 10 000 zł!

Pytania układają profesjonaliści i praktycy reprezentujący liderów rynku IT na Podlasiu. To jest niezwykła okazja by zmierzyć się z własnymi umiejętnościami, słabościami i emocjami. Zapowiada się pasjonująca rywalizacja! Zapraszamy do podjęcia tego wyzwania!

Podczas Testu odbędzie się prezentacja wszystkich firm organizujących wydarzenie. W jednym miejscu i w jednym czasie swoje firmy zaprezentują:

BitCraft, CFT Polska, Computaris Polska, Grape Up, iAlbatros, Intive, QBurst Poland, SoftwareHut, OwnedOutcomes, Transition Technologies, X-Code, ZETO oraz Białostocki Part Naukowo-Technologiczny.

Szykuje się niezwykle ciekawe spotkanie i bardzo emocjonująca konfrontacja. Prezentacje odbędą się na Wydziale Informatyki PB, w holu przed Aulą B, w godzinach 10:00 - 14:30.

Przygotowaliśmy także dwa bardzo ciekawe wystąpienia, które odbędą się w Auli B:

13:30 Prezentacja Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego

13:45 Prezentacja Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku

Umowa o dzieło? Umowa o pracę? A może własna działalność? Adwokat pomoże Ci zaprogramować Twoją przyszłość w branży IT - czyli słów kilka o tym co zrobić, gdy znajdziemy już pracodawcę lub wspólnika? Jaką umowę podpisać? Jakie klauzule są korzystne, a które należy z umowy wyłączyć? Co z prawami autorskimi do programu komputerowego? Na te i inne nurtujące pytania znajdą Państwo odpowiedź podczas wykładu przygotowanego przez Okręgową Radę Adwokacką w Białymstoku. Wykład poprowadzi adwokat Dorota Tumkiewicz.

Szczegóły na bti.pb.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!