ndz. 17 grudnia 2017

Kierunkowe efekty kształcenia

Sylabusy - Leśnictwo

Plebiscyt na Belfra 2009 r. Zamiejscowego Wydziału Zarządzania Środowiskiem

Jak co roku podczas trwania Jesieni Studenckiej na wszystkich wydziałach Politechniki Białostockiej odbywa się Plebiscyt na Najlepszego Belfra Wydziału. Tak stało się i w tym roku. W Plebiscycie brali udział wszyscy wykładowcy którzy  mają zajęcia ze studentami.  Naszym Wydziale odbyły się 20 października. W głosowaniu wzięło udział 80 studentów.
Pierwsze miejsce w Plebiscycie nie było dla nas zaskoczeniem, ponieważ  tradycyjnie tak jak i w zeszłym roku zajął je dr hab. Adolf Korczyk, prof. PB. Na drugim miejscu  zaklasyfikował się dr Włodzimierz Kwiatkowski, trzecie zaś należy do  mgr inż. Jakuba Ostapczuka. Nasi najlepsi Belfrowie dostali w nagrodę dyplom i statuetkę, które wręczył Im Przewodniczący  Wydziałowej Rady Samorządu Studentów.