śr. 21 marca 2018
 
Szukaj
?
 
*  
Harmonogram roku akademickiego
 
     - 
 
*  
PRACE DYPLOMOWE
 
     - 
 
     - 
 
 
*  
Plan studiów - punkty ECTS
 
     - 
 
*  
Kierunkowe efekty kształcenia
 
     - 
 
*  
Sylabusy - Leśnictwo
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
     - 
 
 
 
 
Aktualności
 
 
 
Juwenalia 2010
 

Przygotowania Dni Kultury Studenckiej Juwenalia 2010 ruszyły pełną parą! Wbrew pozorom zostało niewiele czasu do przekazania kluczy do bram miasta studentom przez Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. Zorganizujemy wiele koncertów z udziałem gwiazd muzyki polskiej i zagranicznej, jak i imprezy towarzyszące: zawody sportowe, konkursy z nagrodami, finał Miss Studentek, paradę studencką i wiele innych. Naszym celem jest promowanie miasta i integracja środowisk studenckich wszystkich białostockich uczelni wyższych. Według wstępnych ustaleń impreza rozpocznie się 12 maja i potrwa cztery dni. Będzie to czas relaksu i szaleństw, oddech przed nielubianą w środowisku studenckim sesją egzaminacyjną.
Wy także możecie pomóc w przygotowaniach. Już od 24 listopada, na stronie http://www.juwenalia.bialystok.pl/ można oddawać głosy na zespoły i wykonawców, których chcielibyście zobaczyć i usłyszeć podczas Juwenaliów 2010. Wszystkie ciekawe pomysły prosimy kierować także na adres: pubpromocja@googlegroups.com.
Nie przegapcie okazji do świetnej zabawy! Zobaczcie, czym tym razem samorządy studenckie zrzeszone w Porozumieniu uczelni Białostockich Was zaskoczą! A uwierzcie nam – będzie się działo!