sob. 17 lutego 2018

Kierunkowe efekty kształcenia

Sylabusy - Leśnictwo

Trwa rekrutacja do II edycji programu 2WORK

Trwa rekrutacja do II edycji programu 2WORK-kompleksowy program kształtujący kompetencje i kwalifikacje, zwiększający szanse absolwentów na rynku pracy.

W ramach projektu przewidziano realizację certyfikowanych szkoleń, warsztatów kształtujących kompetencje, dodatkowych zajęć realizowanych z pracodawcami, dodatkowych zadań praktycznych w zespołach projektowych, branżowych warsztatów językowych oraz wizyt studyjnych u przedsiębiorców w Polsce i w regionie.

Rekrutacja trwa do 8 lutego. Zapraszamy studentów VI semestru studiów stacjonarnych i niestacjonarnych. Istnieje możliwość realizacji części zajęć w formie e-learning, co skróci czas bezpośredniego udziału Państwa w zajęciach. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w projekcie.

Więcej informacji o projekcie na stronie: www.2work.pb.edu.pl